Перевезення будівельної техніки

У процесі будівництва великих промислових об’єктів, житлових, торгових і спортивних комплексів, автомагістралей виникає необхідність використання великогабаритної та великовагової будівельної техніки (підйомні крани, самоскиди, екскаватори, бульдозери, різна дорожня техніка), яка через свою вузьку спеціалізацію не призначена для самостійного пересування між об’єктами, що будуються (або всередині самого об’єкта). У цьому випадку на допомогу приходить спеціалізований автотранспорт для перевезення великогабаритних (негабаритних) та великовагових вантажів. Використання спеціалізованих низькорамних напівпричепів дозволяє перевезти великовагову будівельну техніку за короткий термін і без пошкоджень дорожнього полотна.

Наявність на даних напівпричепах апарелей (складні майданчики, призначені для самостійного заїзду будівельної техніки, що перевозиться на платформу), спеціальних поглиблень – майданчиків (або арок) для коліс або гусениць будівельної техніки, а також додаткових розширювальних секцій і розсувних систем дозволяє здійснити перевезення великогабарит. у зібраному робочому вигляді. При цьому зазвичай вдається уникнути значних витрат при проектуванні альтернативних маршрутів руху в обхід мостів, тунелів, шляхопроводів і демонтажу ліній електропередач.

Наша компанія має широкий спектр спеціалізованих низькорамних платформ, які дають можливість підібрати оптимальний вид напівпричепа для перевезення будівельної техніки в залежності від ступеня її негабаритності та (або) великоваговості.

Нашими постійними клієнтами є найбільші українські компанії-імпортери будівельної техніки від таких виробників як Komatsu, Hitachi, Liebherr, Terex.

Транспортна компанія «Алавес» може забезпечити перевезення різної будівельної техніки (будівельні крани, навантажувачі, самоскиди, екскаватори, бульдозери, дорожня техніка) як територією України, так і за її межами (Європа, країни СНД, Азія).

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Негабаритні вантажоперевезення