Перевезення яхт та катерів

Транспортування таких водних засобів пересування як яхти та катери здійснюється в основному за допомогою автомобільного транспорту з використанням спеціалізованих низькорамних причепів. Це зумовлено насамперед мобільністю автотранспорту та вищою швидкістю доставки порівняно з іншими видами транспортних перевезень. У цьому зберігається принцип оптимальності витрат за перевезення даних вантажів.

При розрахунку та організації перевезення таких великогабаритних вантажів, як яхти та катери, слід враховувати низку важливих особливостей:

  • високий рівень негабаритності та наявність виступаючих елементів;
  • досить мала вертикальна стійкість через особливості геометричної форми;
  • крихкість конструкції з точки зору точкових навантажень у місцях контакту корпусу яхти та транспортувальних підставок – упорів (корпус яхти спочатку розрахований на рівномірний тиск води по всій площі);
  • схильність до механічних пошкоджень лакофарбового покриття палуби, бортів яхти, хромованих елементів;
  • висока вартість вантажу.

Наша транспортна компанія при перевезенні великогабаритних катерів та яхт використовує різні види спеціальних низькорамних причепів з регульованими підставками-упорами оригінальної конструкції. З метою забезпечення безпеки зовнішнього вигляду настільки тендітного і дорогого вантажу ми використовуємо особливі способи вантажно-розвантажувальних робіт і специфічні кріпильні та фіксуючі елементи.

Транспортна компанія «Алавес» може забезпечити перевезення таких великогабаритних вантажів, як яхти та катери з будь-якого порту чи ферфі в Європі до місця постійної дислокації в Україні чи країнах СНД.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Негабаритні вантажоперевезення