Перевезення сільськогосподарської техніки

Україна є індустріально-аграрною країною, що має близько 27% світових чорноземів і має величезний аграрний потенціал. Наша країна займає важливу позицію у світовому експорті зерна, зокрема пшениці. На сьогоднішній день для сільського господарства вкрай актуальним є питання наявності в достатній кількості якісної, високопродуктивної сільськогосподарської техніки (трактори, посівна техніка, обприскувачі, зернозбиральні та кормозбиральні комбайни, різні комплектуючі для сільськогосподарської техніки).


Організація перевезення великогабаритної сільськогосподарської техніки з Європи до України є одним із основних напрямків у діяльності нашої компанії. Транспортна компанія «Алавес» співпрацює з усіма великими українськими імпортерами сільськогосподарської техніки від таких провідних світових виробників, як Case, John Deere, New Holland, Claas, Jaguar, Deutz-Fahr, Great Plains та має ресурси для забезпечення безперебійної доставки великих партій тракторів, комбайнів, обприскувачів та іншої сільськогосподарської техніки у максимально короткі терміни. З великою увагою ми ставимося і до невеликих фермерських господарств, які потребують наших послуг з доставки б/в сільськогосподарської техніки з Європи в одиничних примірниках (або малими партіями), а також перевезення (передислокації) даної негабаритної сільськогосподарської техніки територією України в процесі посівних чи збиральних робіт.

Сільськогосподарська техніка, як правило, є більш великогабаритною, ніж великоваговою, і, отже, вимоги до перевезення і параметрів напівпричепів зводяться, в основному, до забезпечення безпеки негабаритного вантажу і його складових частин. Правильний підбір низькорамних напівпричепів з наявністю розсувних систем і додаткових конструктивних елементів під конкретний вид сільськогосподарської техніки, що перевозиться, дозволяє забезпечити безпечне транспортування на одному напівпричепі, наприклад, двох обприскувачів, двох тракторів, комбайна з жниваркою і повним комплектом коліс. Це дозволяє суттєво знизити витрати наших клієнтів на транспортування та збільшити обсяги сільгосптехніки, що перевозиться.

Транспортна компанія «Алавес» може забезпечити перевезення різної сільськогосподарської техніки (трактори, посівна техніка, обприскувачі, зернозбиральні та кормозбиральні комбайни, різні комплектуючі) як територією України, так і за її межами (Європа, країни СНД, Азія).

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Негабаритні вантажоперевезення